Адрес:
гр. Варна 9000,
Морска гара Варна,
централно фоайе, офис № 9

Телефон:
+359 52/ 600 636
+359 885 207 788; +359 889 899 677

www.orangeholiday.bg

Email:
office@orangeholiday.bg

Виж Снимки
Назад
Местоположение:
Хотелът е разположен на 25 км от летището на гр. Хераклион , на 2 км от селището Агия- Пелагия. Има автобусна спирка близо до входа на хотела. Автобусът се движи от 2 до 4 пътина на ден, като стойността на билета до гр. Хераклион е около 3,5 евро. Вечерни развлечения - Агия Пелагия (2 км), Ираклион (23 км).Хотелът е построен през 1995 год. , последна реновация е извършена през 2009-2010 година (проведена пълна реновация на централния корпус , в корпуситеP Annex ежегодно се провеждат козметични ремонти).
Хотелът е разположен каскадно на възвишение и се състой от 3-етажен основен корпус с асансьор и отделни комплекси Annex. Общо 200 стаи (всички с изглед към морето).

Коментар:
Уютен хотел, разположен на възвишение, откъдето се открива прекрасна панорама към залива. Условно зоната около основния корпус може да се нарече активна, а зоната на комплексите (Annex) е по - подходяща за любителите на тишината и спокойствието, както и за тези, които предпочитат да съчетаят по - икономичния тип настаняване с възможността да ползват цялата инфраструктура на хотела. Достъпът до плажа може да е уморителен за гостите с ограничени възможност за придвижване, както и за малки деца. Хотелът предоставя безплатен транспорт до плажа Мононафтис. Спортна анимация през деня и вечерни шоу-програми.

Забележки:
Последно акутализирана информация на 05.05.2020г.
icon-dots-lg icon-dots icon-arrow-left icon-arrow-right icon-print icon-facebook-f icon-instagram icon-linkedin icon-skype icon-twitter icon-facebook icon-phone icon-pin icon-star icon-bus icon-calendar icon-plane icon-tag icon-menu icon-search bank check folder globe link contact close